Opinie naszych klientów:

Michał Stolarczyk (Praca i Kariera Michał Stolarczyk, szkolenia-bhp24)

“EAR wykonała dla mnie 5 usług:

  • analizę mojego fanpage'a Konsultanta kariery i opracowanie efektywnej strategii jego prowadzenia
  • sesję zdjęciową
  • stworzenie projektów wizytówek
  • poprawienie oferty Konsultanta kariery pod kątem przekazu i formy graficznej
  • napisanie artykułów do serwisu szkolenia-bhp24.pl

Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. W kontakcie z przedstawicielami Agencji czułem mieszankę profesjonalizmu, zaangażowania oraz humoru i dobrej zabawy. Wszystkie usługi zostały wykonane, a szczególnie jestem zadowolony z nowej oferty, sesji zdjęciowej i strategii prowadzenia fanpage.

Polecam współpracę z EAR!”

Nawawelu.pl

“EAR pomógł mi w opracowaniu logo mojej strony internetowej nawawelu.pl czyli bloga, na którym planuję umieszczać interesujące wpisy o Wawelu. Dodatkowo EAR pomógł mi opracować działania marketingowe, które przydadzą mi się w promowaniu bloga na social media. Polecam współpracę z EAR, gdyż podchodzą do zleceń solidnie a do tego kreatywnie.”

Kryptokopanie.pl

“EAR pomógł nam w opracowaniu strategii komunikacji na Facebooku zgodny z naszymi bieżącymi oczekiwaniami. Zaczęliśmy od konsultacji BMC z Bartkiem, aby móc dopasować strategię dla nas. Od kilku miesięcy EAR prowadzi dla nas fanpage na Faceboku, a tym samym dbają o naszą promocję w social media. Bieżący kontakt z EAR prowadzi Bernadeta, która jest konkretna i pomocna. Dlatego uważamy, że warto podjąć współpracę z EAR.”

Shut up & talk

“Bernadeta i jej zespół pomogli nam wznieść nasze wydarzenie na wyższy poziom! Są bardzo aktywni na mediach społecznościowych, tworzą płatne reklamy, które są ciekawe i poruszające dla odbiorców. Doceniam fakt, że są najlepiej oceniani i bardzo szybko reagują na to, co się dzieje. Nie boją się także próbować nowych rzeczy. Polecam ich każdej działalności czy marce, która chce rozwinąć swój wizerunek w internecie.”

Lobos

“Pomoc we wdrożeniu nowego zespołu e-marketingu na najwyższym poziomie. Rzetelnie przygotowane i przeprowadzone wsparcie, wdrożenie oraz szkolenia. Bardzo dobra praca z zespołem, plan prac przygotowany wg wcześniej zbadanych potrzeb zespołu. Żadnych banałów tylko rzetelne wprowadzenie w czysto praktyczne zagadnienia związane z obowiązkami pracowników. Takie wsparcie w biznesie i tworzeniu/wdrażaniu/reorganizacji zespołów pracowniczych jest wprost nieodzowne w każdym biznesie i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Bartka jako partnera, którego wiedza i umiejętności znacząco przyspieszają pracę, usprawniają organizację, komunikację oraz podnoszą efektywność i jakość pracy w biznesie.”

Lobos

"Bernadeta przeprowadziła warsztaty wdrożeniowe z zakresu Facebook u naszych pracowników odpowiedzialnych za działania marketingowe w social media. Przepracowała z nimi 15 godzin dbając o elementy teoretyczne jak i praktyczne. Pomagała na bieżąco w trakcie warsztatów i dopasowywała przykłady do potrzeb i specyfiki naszego biznesu. A przy tym stworzyła przyjazną atmosferę, w której każdy mógł poczuć się swobodnie i otwarcie zadawać pytania. Polecam Bernadetę jako trenera-specjalistę z obszaru Facebooka!"

7 Studio

“Jako pracownia graficzna długo poszukiwaliśmy firmy zewnętrznej, która przyczyni się do lepszej organizacji pracy naszego zespołu, wpłynie na lepszą jakość usług a przede wszystkim sprawi, że relacje z naszymi stałymi klientami wejdą na NAJWYŻSZY LEVEL. Tak się stało pewnego dnia. Spotkałem Bartka Świstaka założyciela EAR, który to wszystko poukładał. Razem ze swoim TEAMEM sprawili, że nasza pracownia graficzna 7 STUDIO to doskonale zorganizowane działania i zadowoleni ludzie. EAR, bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!”

Mikavi

“Świstak i ekipa zmienili to jak patrzymy na biznes i na social media. Business Model Canvas to był strzał w 10! Jesteśmy wdzięczni, że trafiliśmy na kreatywną agencję, dla której każdy problem ma rozwiązanie. Uczymy się od Was i dziękujemy.”

ChSON "Ognisko"

“EAR Eksperymentalna Agencja Reklamowa w składzie Bartłomiej Świstak Piotrowski i Bernadeta Selwa: dziękujemy gorąco za zaangażowanie w zmienianie świata na lepsze. Za poczucie odpowiedzialności społecznej, która przekłada się na realne działania. Za dzielenie się Waszą wiedzą i dbanie o rozwój organizacji takich jak nasza. Ależ było intensywnie! Poznawaliśmy zawiłości świata mediów społecznościowych, mierzyliśmy się z nieznanym i odkrywaliśmy w sobie nowe talenty. Efekty na pewno zobaczycie w zmieniających się obliczach naszych Facebookowych stron i w powstawaniu nowych. Niektórzy przewidują totalną rewolucję! Dziękujemy, że jesteście z nami.”

Co o nas mówią nasi dotychczasowi członkowie?

“O EARze mogę powiedzieć, że na pewno nie są to zwykłe praktyki, zostaliśmy wrzuceni na głęboką wodę by radzić sobie z zadaniami jak prawdziwa agencja... no prawie. W ramach tego eksperymentu zyskałam mnóstwo przydatnej wiedzy i umiejętności w zakresie działania agencji oraz działania grafika komputerowego którego stanowisko zajmuje. Jedno jest pewne, jeśli ktoś daje ci zlecenie, które musisz wykonać w realnie postawionym miejscu i czasie, masz motywację by sam nauczyć się potrzebnych umiejętności na własną rękę. A żeby tego było mało efekty widzisz od razu w praktyce, nie tylko jako zadanie w ramach ćwiczeń szkolnych. Coś takiego buduje pewność siebie oraz dodaje motywacji do dalszego działania...

Na ogół pracy wpływa również atmosfera i miejsce. Biznes lab jest bardzo przyjemnym wizualnie i dobrze zaopatrzonym biurem w którym każdy znajdzie szalony kąt na miarę swojej wygody. Nawet i na huśtawce. Relacje z pozostałymi osobami są bardzo koleżeńskie, oczywiście z zachowaniem odpowiedniego szacunku, przez co w pracy panuje spory luz i swoboda. EAR uczy także organizacji, sumiennej pracy i odpowiedzialności. Doskonałym przykładem są codzienne raporty z wykonanej pracy, organizacja z pomocą strony trello oraz częsta potrzeba współpracy z innymi. Świetnym uzupełnieniem pracy były częste szkolenia, które miały miejsce niemal codziennie. Odbywały się pod koniec dnia i prawie zawsze zahaczały o inny temat. Działalność agencji reklamowej jest dość szeroko pojęta i co za tym idzie tematy, występujące na szkoleniach są bardzo zróżnicowane, nawet jeśli czasem przeplatają się ze sobą. Ogromnym plusem EARu są przede wszystkim ludzie. Poznałem dzięki tym praktykom mnóstwo osób, zarówno nowych jak i nawet członków mojej własnej klasy z którymi wcześniej nie miałem zbyt dużego kontaktu. Myślę, że praca w takim miejscu sprawia, że każdy może być przede wszystkim takim sobą jakim tylko chce. Dzięki EARowi udało mi się rozwinąć w kwestii obranej przeze mnie ścieżki kariery – grafika. Poznałem osobę, z którą miałem możliwość podjęcia współpracy w dalszej działalności i tak też się stało. Obecnie zajmuje stanowisko grafika, na którym czuję się świetnie. I mimo iż do obecnego miejsca doszedłem w jakiś sposób samodzielnym uporem, to mogę śmiało przyznać, że najbardziej kluczowe wydarzenia miały miejsce właśnie dzięki EARowi.”

“EAR to wspaniały początek na drodze do wielkiego świata marketingu i social mediów. Jeśli chcesz pracować w kreatywnym zespole i mieć styczność z interesującymi projektami to serdecznie polecam tę agencję.”

“EAR to przede wszystkim cudowni ludzie którzy tworzą cała agencje, to także masa zdobytej wiedzy podczas spotkań, to niesamowite projekty w realizacji oraz ogromna życzliwość. Sercem zawsze z EAR!”